ÇaKıL tAşLaRı'M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÇaKıL tAşLaRı'M

Facebook sayfamız ÇaKıL tAşLaRı'M daki herkes davetlimizdir! tüm çakılcılar gelebilir! çakıl taşları fan sitesi!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••

+3
♥ Ümit_Rümeysa ♥
Nesly!*
~ÇakıL KoLik~
7 posters
YazarMesaj
~ÇakıL KoLik~
Admin
~ÇakıL KoLik~

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  Empty
MesajKonu: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyPerş. Mart 10, 2011 4:42 pm

___ тaηıтıм ___

KIZLAR:SeviL & AyçiN & ZeyNep

SeviL:18 yaşında Lise 4'e gidiyor.Ayçin'in ve Zeyneb'in kankası.Dersleri iyi sınıfın başarılılarından.Erkeklerle fazla gerekmedikçe konuşmaz ve ilgilenmez.Hiç kimseyle çıkmamıştır ve onu bi kenara sıkıştıran erkeklerin sonu hiçte iyi olmamıştır.Hobisi:Resim çizmek.Küçükken resim yapmayı sevdiği için babası 8.ve 9.sınıfta resim kursuna göndermiştir.Eli zaten resim çizmeye çok yatkındır.birazda kursta edindiği bilgilerle çok güzel karakalem çiziyordur.ama son sene sınava hazırlandığı için fazla resim çizmeye fırsat bulamamıştır.Aslında hangi bölümü okuyacağınada tam karar verememiştir.Çünkü doktorluk ve hobisi arasında birini seçmesi lazımdır.Sevilin bitane daha hobisi vardır.Küçüklüğünden beri erkeklerle ve babasıyla maç yapıyordur.Futboldada hiç fena sayılmaz çok güzel oynuyordur ve sadece oynadığı yetmezmiş gibi ayçinle zeynebede öğretmiştir.sevil kadar olmasada ayçinle zeynepte futbolu iyi oynamaya başlamışlardır.

AyçiN: 18 yaşında Lise 4'e gidiyor.Sevil'in ve Zeyneb'in kankası.Dersleri orta derecede ne iyi nede kötü.Kendini bişey sanan erkeklerden nefret eder.Kendine sarkan erkeklerin hepsini parcalama derecesine getirmiştir.zeynep ve sevil çocukları ayçinin elinden zor kurtarmışlardır.Tam bir uyum kraliçesidir.Moda ve Tasarım okumayı düşünüyordur.Ayrıca çok güzel yemek yapabiliyordur ve yemekleri kendi tasarımları gibi çok güzel süslüyordur.seville zeynebede yemek yapmayı öğretmiştir.Sevil sayesinde hiç bilmediği ve çözemediği futbol oyununu oynıyabiliyordur.

ZeyNep: 18 yaşında Lise 4'e gidiyor.Sevil'in ve Ayçin'in kankası.Dersleri süper denecek kadar olmasada iyi.Erkeklerle arası iyidir ama hiç kimseyle çıkmamıştır.Hobisi:Fotoğraf çekmektir.Her zaman ve her an fotoğraf makinesini yanında taşıyordur.Sayesinde anı çok renklenmiştir.o gün hangi olay yaşadılarsa o olayla ilgili çok güzel fotoğraflar çekiyordur ve gerçekten bazen süper kareler yakalıyorudur ve o fotoğrafları anıya yapıştırıyordur.Hangi mesleği seçiceğine hala karar verememiştir.Çünkü gazetecilik ve hukuk arasında bir karar vermesi gerekiyordur.ama o her ikisinide istiyordur. Sevil sayesinde hiç bilmediği ve çözemediği futbol oyununu oynıyabiliyordur.

__KIZLAR CEPHESİ___
Sevil&Ayçin&Zeynep Lise 1'de tanışmışlardır.Aynı sınıftalardır.Zaman geçtikçe ve birbirlerini tanımaya başlayınca birbirlerini çok sevmişlerdir.İlk başta arkadaştırlar daha sonra kanka olmuşlardır.1.senenin bitiminde 3'üde birbirini kardeş gibi görmeye başlamışdır.Birbirlerini çok seviyorlardır,her yere beraber gitmeye balamışlardır ve birbirlerinden hiç sır saklamıyorlardır ve Hayalleri Üniversiteye başlayınca beraber ev tutup aynı evde yaşamaktır ve aynı Üniversiteye gitmek.Hayallerini gerçekleştirmelerine birkaç ay vardır.bunu kızlar 2 yıl önce anneleriyle ve babalarıyla konuşmuşlardır ama hepsi o zaman gelsin düşünürüz demiştir.Bu durumdan pek hoşlanmamışlardır.özellikle sevilin ailesi.Neşet hoca zeynebe izin vermiştir.Ayçininde sevilden pek farkı yoktur.Ailelerini ikna etmeleri için bir sebep olması lazımdır.ama bu sebep zaten onlarda varıdır.Anneler ve babalar dışında önlerinde büyük bir engel vardır acaba hayallerindeki üniversiteyi kazanabiliceklermidir.Kazansalarda ikna edebiliceklermidir.
ANI:10.sınıfta bir gün kızlar neşet hocaya gitmiştir.Neşet hoca kızların birbirlerine bağlılığını biliyordur ve onlara bir defter hediye etmiştir.Bu bir anı defteridir.Neşet hoca içinizden hanginiz istiyorsa alsın demiştir.kızlar düşünüp taşınmıştır. Sevilin akıla bu anı defterini beraber kullanmak gelmiştir.O günden sonra o defter üçünün ortak defteri olmuştur ve hepsinin anılarını sırlarını saklıyordur.Defterin adınıda anı koymuşlardır.

___TANITIM___

ERKEKLER:EkReM & CenKeR & CihaN

EkReM:18 yaşında Lise 4'e gidiyor.Cihan'ın ve Cenker'in kankası.Dersleri ne iyi nede kötü ortaderecede.Şirinlik abidesi.Okuldaki açıklaması Bela mıknatısı nerde bir olay var Olayın içinde mutlaka ekrem var.Ama her zaman ekremve cenker suçsuz çıkıyorlar yada cihan arkalarını toparlıyordur.öğretmenler ve müdürler ekrem ve cenkerden bıkmışlardır. Hobisi:Futbol ve kesinlikle süper oynuyordur.Ekrem sayesinde Okullar arasındaki yarışlarda hep onların okul kazanmıştır.Hedefi yoktur.ama doktorlukta çok para olduğu için doktor olmak istiyordur.

CeNkeR:18 yaşında Lise 4'e gidiyor.Ekrem'in ve Cihan'ın kankası.Dersleri iyi Sınıfın en başarılılarından.Ekremle takıldı için oda belalardan uzak kalmayı beceremiyordur ve Lise 4'te ekremle beraber 30 kere müdürün odasına çağırılmışlardır.müdür onları okuldan atmak istiyordur.ama her defasında ekremler haklı çıkıyordur yada cihan onları kurtarıyordur. Hedefi:Doktor olmak.

CihaN:18 yaşında Lise 4'e gidiyor.Ekrem'in ve Cenker'in kankası.Dersleri süper denecek kadar olmasada iyi.kızlara sarkmayan bir tiptir anlayışlı bir yapısı vardır ama bu hiç sinirlenmiyeceği anlamına gelmez..Hedefi:İyi bir avukat olmaktır.Bu avukatlık işine ekrem ve cenker sayesinde Lisede başlamıştır zaten.Ekremin ve cenkerin başı sıkıştıkça cihan onları hep kurtarıyordur.

___ERKEKLER CEPHESİ___
Ekrem&Cenker birbirlerinin çocukluk arkadaşıdır.Beraber büyümüşlerdir.Ne zaman başları sıkışsa ikiside birbirlerine yardım ederler.Aynı liseye gitmişlardir ve aynı sınıfa düşmüşlerdir.Lisede cihanla tanışmışlardır ve zaman geçtikçe onuda kardeşi gibi görmeye başlamışlardır.Üniversiteyi kazandıklarında aynı eve çıkmayı düşünüyorlardır ve hepsinin istediği üniversite aynıdır.Lise 4ün bitmesine 1 ay vardır.ama daha aileleriyle aynı eve çikma işini söylememişlerdir.Ekrem dedesinin böyle bir şeye karşı çıkacağını biliyordur ama o yinede dedesini ikna etmenin yolunu bulmaya çalışıcaktır.Cihan sormamıştır ama ailesinin anlayışla karşılayacağını biliyordur.Cenkerinse annesini kırmadan izin alması gerekiyordur.
NOT:Erkeklerle kızlar aynı lisede okumuyorlar ve birbirlerini tanımıyorlar.Cenkerde altta kalmayan ve ezilmeyen bir tip.
https://cakiltaslarim.yetkinforum.com/
Nesly!*

Nesly!*

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:16 pm

Kanka ikinci mesajını sil!
Flood oluyor!
♥ Ümit_Rümeysa ♥

♥ Ümit_Rümeysa ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyPerş. Mart 10, 2011 10:26 pm

Mükemmeel (:

Devamını bekliyorum (:
MervoŞ

MervoŞ

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 10:22 am

Evet ferimin 'efs'ane Very Happy senaryosuuuu Very Happy Very Happy Smile konun hayırlı olsun meleeem Very Happy cyclops
https://cakiltaslarim.yetkinforum.com
~ÇakıL KoLik~
Admin
~ÇakıL KoLik~

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 2:27 pm

Sağol teşekkürler rümeysacımm...(:

Sağol mervoşummm yanlız üşendim yaa 10 bölümü koymaya xD
MervoŞ

MervoŞ

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 2:36 pm

aynen bende çok üşeniyorum yaaaa Very Happy Very Happy neyse mecbur artk Very Happy
https://cakiltaslarim.yetkinforum.com
<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep>

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 3:14 pm

Devam et len xD Senin senaryolar başka bambAŞKa Very Happy
~ÇakıL KoLik~
Admin
~ÇakıL KoLik~

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 3:35 pm

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●•• [ңaчallєяiη pєşiη∂єη qitмєk…]

1.ßölüм:

KızLarın Lisesi:Kızlar derstedirler ve okulun bitmesine 1 ay kaldığı için hocalar üniversite sınavlarına hazırlanmaları için boş bırakmışlardır.Zeynep oturduğu sıranın arkasına döner.
Zeynep:Sevill.!!
Sevil:Efendim zeynep.
Zeynep:Okulun bitmesine 1 ay kaldı.Aynı eve çıkmak için siz izin aldınızmı? Sevil ve Ayçin birbirlerine bakarlar.
Sevil:Ben konuşmadım ama bu gün konuşucam kesin kararlıyım. Zeynep:Tamam sevil bak konuşunca telefonla haber ver ne dediler merak ederim.Ayçin sen. Ayçin:Bende bu akşam eve gidince konuşucam.Bana şans diyelin babam inş. sorun çıkarmaz. Zeynep:O zaman şöyle yapalım.siz 9'a kadar konuşmaya çalışın.9.30'da ben sizi telefonla ararım üçlü konuşma yaparız. Ayçin:sana çok yazmasın.
Zeynep:Yok bedava konuşmam var.Yoksa kontörlerime kıyamam.Smile Sevil:Bizde.Diyoruz bu kız kontör bankası flnmı soydu.Sen yoksa hayatta bizi aramassın. Zeynep:Öf napıyım ya.Sizi arıyorum aldığım bütün kontörler gidiyor. Ayçin:Ya boşver bedavanda bitmesin.Lazım olur bi ara.İnternetten görüntülü konuşuruz.
Sevil:Tamam o zaman saat:9.30 internete gir... Öğretmen:Zeynep önüne dön vırvırvır.Önünüzde sınav var bu sınav sizin geliceğini belirliyicek.Siz hala dedikodu yapma derdindesiniz. Zeynep:Pardon hocam.Çözemediğim soruyu soruyordum arkadaşa.
Hoca kızınca kağıtla yazışarak konuşmaya devam ederler. Sevil:Zeynep baban ne diyor ayrı eve çıkmamıza. Zeynep:Çıkın benim için sorun yok diyor.ama ev nerden bulucaksınız diyor bide kirası masrafı faturası baş edebilicekmisiniz diyor.Haklıda aslında.ama bu bizim hayalimiz.Zil çalar bu çıkış zilidir.Üçüde çantalarını toplarlar.yavaş yavaş yürüyerek konuşmaya devam ederler.
Sevil:Hiç bişi umrumda deil beraber olduktan ve siz yanımda olduktan sonra hepsi vız gelir bana. Zeynep:Banada.
Ayçin:Sizinle her zaman her şeye varım. Sevil:Asla vazgeçmiyicez sözmü?Anının üstüne söz verin.Bizi asla vazgeçiremiyicekler. Ayçin &Zeynep:Söz..!!!
Zeynep:Öf gidelim mi?Biran evvel burdan. Sevil:noldu neden gidicekmişiz. Zeynep:Şurdaki çocuk bana yiyicekmiş gibi bakıyor. Ayçin:Dur ben şunu paralayıp geliyim. Sevil:Bende geliyorum ayçin seninle.
Zeynep:Ya saçmalamayın ya olay çıkartmak için yer arıyosunuz.hiç öle bi niyetim yok. Zeynep kızları kolundan tutup çeker.
Zeynep:İyi neyse ben burdan eve kaçıyorum.Görüşürüz. Sevil:Baybay.
Ayçin:Görüşürüz.Ya sevil bi nasıl ikna edicez nasıl izin alıcaz ya. Sevil:Valla orasını bende bilmiyorum bakıcaz artık. Ayçin:Sevil ben burdan ayrılıyorum."Anı"yı bana ver.Bu gün anıyı alma sırası bende.Sevil:tamam al ama bak içine bişi yazmak yok.Hele şu günü bi atlatalımda.Seville Ayçinde yürüyerek.Evlerine giderler.
Akşam:Ayçinlern evi:
Kapı çalar.Ayçin koşarak kapıya bakar. Ayçin:Hoş geldin babacımm.
Melih:Nergis kız yine bişi istiyicek.
Ayçin:Aşk olsun babacım onu nerden çıkardın. Melih:Hadi hadi kıvranma söyle bakalım ne söyliyicesen. Ayçinler ailecek salona geçerler.
Ayçin:Babacım biliyosun okulun bitmesine 1 ay var. Melih:eee.
Ayçin:Yani baba eesi ben zeynep ve sevil ayrı eve çıkıyoruz. Nergis:Kızım olurmu öyle şey.Hem siz evi nasıl geçindiriceksiniz.Olmaz kızım. Ayçin:Anne,Baba söz vermiştiniz. Melih:Biz öyle bi söz verdiğimizi hatırlamıyoruz. Ayçin:evet vermiştiniz.2 yıl önce tamda bu gün. Nergis:Kızım tek başına yaşamak kolaymı sanıyosun. Ayçin:Bırakın onu biz düşünelim. Nergis:Melih ne diyosun.Olmaz dimi.(Nergiste melihin karşı çıkmasını istiyordur.) Melih:Niye olmasın canım tamam.Çıkın ayrı eve. Ayçin&Nergis:NEE??
Ayçin sevinçten çığlık atmıştır ve babasına sarılmıştır. Ayçin:Aslan babam benim. Nergis:Tamam kızım güzel izin aldın ama öyle kuru kuru izin almakla olmaz.Siz kızlarla ev bakmaya başlayın çünkü.Biz babanla görmeye gelicez.Eğer beğenmessek o eve taşınmıyıcaksınız.Dimi melih bizim bakıp onaylamamız lazım. Melih:evet evet.taşındığınız eve bakıcaz onaylarsak yerleşiceksiniz. Ayçin:Tamam babacım.Biz ev bulunca size haber veririz. Melih:ee hadi sofraya geçelim çok acıktım ben.Bir kurdu bile yiyebilirim.
Nergis:E hadi madem ellerini yıkada sofraya geçelim. Ayçinler ailecek oturup yemek yerler.Ayçinse izin aldığına hala inanamıyordur ve sevinçten uçuyordur.
Sevillerin evi:Sevil odasında ders çalışıyordur. Semra:Hadi kızım sofra hazır elini yıka gel. Sevil:Geliyorum tamam anne.(Sevil ellerini yıkayıp sofraya geçer.Artık konuya girmesi gerekiyordur.)
Sevil:Şey baba benim sizinle bişi konuşmam lazım. Hüseyin:Söyle balalım fındık surat. Sevil:Şey okulun bitmesine 1 ay var. Hüseyin:Evet kızım.
Sevil:Biliyosunuz.Biz ayçin zeynep ve ben ……… Üniversitesine gidicez ve kızlarla aynı eve çıkıcaz.
Semra:Böyle bir şeye asla izin vermiyoruz sevil. Hüseyin:evet kızım olmaz.
Sevil:ama söz vermiştiniz.
Semra:Biz öyle bir söz verdik bakarız demiştik. Sevil:iyi işte bakın o zaman.
Hüseyin:Kızım o üniversiteye gitmeye izin verdik ama ayrı eve çıkmana izin vermiyoruz. Sevil:……… üniversitesi karşı yakada her gün nasıl gelip gidicem.
Semra:o zaman başka bir üniversite seç. Sevil:Asla bu üniversitenin benim hayalim olduğunu biliyorsunuz.3 yıldır bu anı bekliyorum ben.Nasıl izin vermessiniz. Semra:vermiyoruz işte kızım. Hüseyin:Tamam tutun ayrı eve çıkın ama… Sevil:Çok teşekkür ederim babacım.
Hüseyin:sözümü kesme sevil.Tamam tutun ayrı eve çıkın ama.Benden para bekleme. Sevil:Ne.? Nasıl böyle bişi dersin.Ben parasız nasıl yaşarım. Semra:O zaman gitmiyosun. Hüseyin:Karar senin.!
Sevil:Yane şimdi ayrı eve çıkmama izin veriyomusunuz.ama para vermiyiceksiniz öylemi. Hüsenyin:aynen öyle kızım.
Sevil(bağırarak):Bu yaptığınız resmen şantaj. Hüseyin:Sesini yükseltme ve kararını sakin bir şekilde ver. Sevil:Tamam.
Semra:Yane kalıyosun.(sevil sofradan ayağa kalkar.) Sevil:Tamam.Para vermeyin.Ben gidiyorum. Hüseyin:Nasıl?
Sevil:Gidiyorum.Kızlarla ayrı eve çıkıyorum. Hüseyin:Çabuk otur şuraya hiçbir yere gitmiyorsun. Sevil:Gitdiyorum. Hüseyin:Gitmiyorsun.
Sevil:hatırlıyormusun baba 1 ay önce bana dediklerini.Ne olursa olsun hedeflerinin ve hayallerinin peşinden koş.Kimsenin sana mani olmasına izin verme.Bu sözü hatırlıyormusun. Evet kimsenin mani olmasına izin vermiyicem.
Hüseyin:Gitmene izin vermiyorum. Sevil:Söz ağızdan bir kere çıkar ve çıktıda.(Sevil hızlıca odasına gider çantasını ve telefonunu alır.Montunu alır.İlk bahar olduğu için hava nede olsa serindir ve test kitaplarını alır.çantasına koyar.) Sevil:Ben gidiyorum. Hüseyin:Gece vakti nereye gidiyorsun. Sevil:Ayçinlere.
Semra:Kızım fazla geç kalma.12'den önce evde ol. Sevil:Anne ben gidiyorum.Bundan sonra yeni ev bulup çıkarken sadece eşyalarımı almaya gelirim.Görüşürüz anne. Semra:sevil kızım dur.(sevil kapıyı çarpıp çıkmıştır.direk hızlı bir şekilde ayçinlere gider.) Ayçinlerin evi:(Kapı çalmaktadır.)
Nergis:Kızım kapıya bak.
Ayçin:Tamam anne bakıyorum.(ayçin kapıyı açar.karşısında sevili görünce şok olur.)
Ayçin:Sevil.!(Sevil direk ayçine sarılır.) Sevil:Birkaç gün burda misafir olarak kalıcak yer varmı?(Sevilin gözlerinden yaşlar süzülüyordur.)
Ayçin:Delimisin.ne misafiri.sen benim kardeşimsin.Kapım her zaman sana açık ayrıca istediğin kadarda kalabilirsin. Sevil:Sağol ayçin sizde olmasanız.
Nergis:Kim geldi kızım.Aa Hoş geldin sevil gel geç içeri.Dur bakıyım sen ağladınmı. Ayçin:Anne dur gelir gelmez kızı rahat bırak.Sevil hadi gel geçelim salona.(Melih salondadır.Sevil ayçin ve nergiste salona geçer.) Melih:Kızım hoş geldin.
Sevil:Hoş bulduk melih amca. Nergis:Kızım ne bu halin ayrı eve çıkıcaz diyince baban seni evlatlıktan felanmı reddetti. Sevil:Yok hayır.
Ayçin:sevil o zaman bu halin ne.
Sevil:Babam evden gitmememi istediği için Ayrı eve çıkabilirsin ama para göndermem dedi. Ayçin:ee sen nededin.Şimdi biz beraber aynı eve çıkamıyomuyuz.nasıl ya.
Sevil:hayır ayçin çıkıyoruz. Nergis:ama kızım baban para göndermiyicek. Sevil:Göndermesin. Ayçin:Ama nasıl geçiniceksin.Hadi şimdilik biz zeyneple destek çıkarız ama.Üniversite başlayınca.Okuldan felan para istiyicekler napıcaksın. Sevil:Baya bi birikmişim var. Nergis:Kızım o paraa bir ay içinde biter.Hazıra dağ dayanmaz. Sevil:İşe başlıyıcam.Çalışıcam. Ayçin&Nergis&Melih:NE.!!!
Ayçin:Sevil şaka yapıyorsun dimi.
Sevil:şaka yapar gibi bir halimmi var ayçin.
Nergis:Neyse kızım siz ayçinin odasına geçin.Ayçin bizim odadaki dolaptan yatağı çıkart sevil onda yatsın.
Ayçin:Tamam anne biz hallederiz.Şey yalnız.Biz zeynebide çağrıcaz. Nergis:İyi tamam onun yatağınıda çıkart. Sevil:sizede zahmet oluyo. Nergis:Yok kızım artık siz haftada bir devamlı birbirinizde yatılıda kaldığınız için.Size özel yatak ayırdım.Düz olan zeynebin yatağı.Seninkide çiçekli. Sevil:Annemde zeyneple ayçininkini öyle ayırmıştı. Ayçin:Neyse hadi sevil çıkalım biz(Sevil ve ayçin odaya çıkarlar.ayçin zeynebi arar ve eve çağırır zeynep hemen babasından izin alıp ayçinlere gelir.)Kapı çalıyordur.
Melih:Nergis kapı çalıyo.zeynep geldi heralde.(Nergis kapıyı açar). Nergis:Hoş geldin kızım.
Zeynep:Hoş burduk nergis teyze.seville ayçin nerde. Nergis:odadalar.sende çık.
Zeynep:Tamam çıkarım bi melih amcaya merhaba diyimde.(zeynep solana gider.)
Melih:Hoş geldin zeynep kızım.
Zeynep:Hoş bulduk melih amca.Kusura bakmayın gece gece evinize baskın yaptık.
Melih:Olurmu siz bizimde kızımız sayılırsınız.Biz alıştık bu baskınlara nede olsa yeni bişi deil.3 yıldır oluyor.Tabi buda başka bi çeşit baskın oldu. Zeynep:evet bu biraz farklı.Neyse ben kovulmadan ayçinin odasına kıçıyım çenemlede daha fazla rahatsız etmiyim.(Zeynep gider.)
Nergis(gülerek şakasına):Deli kız. Melih:sanki bizim kisi çok normalde.Üçüde birbirinden deli birbirinden inatçı.birbirinden laf anlamaz.birbirinden tatlı.Birbirinden… Nergis:Tamam melih bu birbirindeler bitmez.Ayrıca öyle deme hepsini seviyorum. Melih:Bende seviyorum canım.Onlar bizimde kızlarımız sayılır. Nergis:sevilin olayı hakkında ne düşünüyorsun.Bide biz konuşalımmı?
Melih:Biz hüseyin beyle iyi bir dostuz onların işine karışamak istemem kendileri halletsinler. Nergis:Hüseyin beyin böle bişiden vazgeçmesi lazım.sevil çok inatçıdır hayatta vazgeçmez.Keçi inadı var sevilde.sevilin inadı kötü.Şimdiden gelecekte olan sevgilisine acıyorum yane.(Ayçinin annesi Ekreme şimdiden acımaya başladı Very Happy)
Melih:ne sevgilisi nergis ne saçmalıyosun.
Ayçinin Odası:(Hoş geldin deme faslından sonra her kez bir kenara yayılmıştır.ayçin sevilin durumunu zeynebe açıklamıştır.) Zeynep:Ya çok üzüldüm ya.
Sevil:üzülme zeynep ben üzülmüyorum. Zeynep:peki napıcaksın sevil tamam sen tutumlusun bi kenarda birikmişin vardır ama onlar biter. Sevil:nasıl olsa yaza giriyoruz.Bir dükkanda çalışmaya başlarım.
Zeynep:ama sevil sınavada giriceksin bu yıl. Ayçin:Ya zeynep sen merak etme sevil bu sevil.ikisininde altından kalkar. Zeynep:ona ne şüphe.(Hepsi gülerler.Ayçin giysi dolabının kapağını açar ve ikisinede pijama çıkartır.)
Ayçin:alın hadi bunları giyin. Zeynep:durun ilk önce pijamaları giymeden fotoğraf çekinelim.anıya koyucağımız fotomuz olsun demi. Ayçin:iyi madem.
Sevil:öf ya zeynep nedir bu sendeki foto çekme hobisi.
Ayçin:ama kabul et allah için güzel çekiyor.Geçen gün biz çocuğudu döverken süper kareler yakalamıştı hatırlıyomusun.Anıyada yapıştırmış.
Zeynep:O benim yeteneğinden kaynaklanmıyo canım.siz çok güzel paralıyodunuz çocuğu hele ayçin kadırgalı.çocuğa nasıl geçirdi.
Ayçin:zeynep çok gıcıksın.!(Zeynep gülmeye başlar. ayçinde zeynebe yastık fırlatır.)
Sevil:Ya biri anıyı bulsa okusa her şeyimizi öğrenir ya. Zeynep:ama böyle bişi olması imkansız.Çünkü defter devamlı yanımızda.Ya size bişi sorucam.Bi çocuk sizin yanınıza gelse.Düzgünce ben senden çok hoşlanıyorum dese.naparsınız. Ayçin:zeynep bu nasıl bir sorudur ya.Yemin ediyorum fizik sınavında daha az zorlandım. Sevil:evet zeynep bu zor bir soru.ama ben o anda kalbimin sesini dinlemeyi tercih ederim. Zeynep:Umarım kalbinin sesi çocuğu dövmeni isticektir.
Sevil:ya düzgünce bi soru sordun düzgünce bir cevap verdim.dalga geçme.Hadi yarın okul var biz ne zaman yatıcaz ya. Ayçin:Şapşal.yarın cumartesi okul yok. Sevil:aman ya kafamı kaldı bende.neyse zeynep hadi fotoğraf çekinelimde.üstümü değiştiricem.(zeynep sevil ve ayçin bir kaçtane fotoğraf çekinirler.sonra hepsi banyoya gidip üstünü değiştirir.Ayçinde seville zeynep giyinirken onlara bardakla su getirmiştir.) Ayçin:Şimdi biz yatıcakmıyız.erkenden. Sevil:ya aslında yarın cumartesi ev bakmaya başlıyalımmı. Ayçin:evet haklısın sevil anca olur.
Zeynep:e o zaman yarın eve bakmaya gidiyoruz. Ayçin:ayy ne güzel kendimize ait evimiz olucak. Sevil:evet.
Zeynep:isterseniz ilk yarın babama gidelim.onunla konuşalım.babamın emlakçı bir arkadaşı var rica ederse o bize yardım eder.(hepsi yataklarına girerler)
Sevil:Tamam o zaman yarın babana gidelim. Zeynep:Tamam gideriz.
Ayçin:ya peki nasıl bir ev istiyoruz. Zeynep:bilmem.
Sevil:ilk olarak kesinlikle 3 ada 1 salon olmalı.Banyosu geniş olmalı. Ayçin:evet evet banyo çok önemli nede olsa 3 kızız. Sevil:3 adanında büyüklüğü aynı olmalı.
Ayçin:o niye.
Zeynep:en büyük odayı ben alıcam kavgası olmasın diye. Sevil:aynen öyle.bide güvenli bir site evi olmalı yane çevre sıkı ve güvenli olmalı.orta katlarda olmalı bide.
Zeynep:evet evet güvenli olması önemli. Ayçin:neyse yarın yorucu bir gün olucak uyuyalım bare. Zeynep:evet yorucu bir gün olucak. Sevil:iyi geceler.Ayçin:iyi geceler.
Zeynep:iyi geceler tatlı rüyalar.rüyanızda aşık olacağınız ve seveceğiniz erkeğin gözlerini görün. Sevil:Amin.!
Ayçin:Ne saçmalıyosunuz ya.zeynep bunu küçüklükten beri söylüyorsun.bi kere bile işe yaramadı.
Zeynep:hiç amin demiyosunuz ki belki görüceksin.görmesen bile güzel bi moral gece yatarken.
Ayçin:neyse hadi susunda uyuyalım…(Kızlar
SİZLERLE.YORUM+TAHMİN+ENSEVDİĞİNİZREPLİKLER... uyumak için gözlerini kaparlar ve yarın onları neler beklemekte düşünmeye başlarlar.Ayçinse zeynebin dediği şeyde aklı kalmıştır.acaba bir gün aşık olacağı bir erkek çıkacakmıdır karşısına…bunları düşünürken ayçin mışılmışıl uykuya dalıp gider.sevil ise bu gün yaşadığı onca olaydan sonra.Yorgunluktan çoktan uykuya dalmıştır.Hatta rüya görmeye başlamıştır.Zeynepte onları bekleyen evleri düşünüyordur…

1.BÖLÜMÜN SONU…KIZLAR ARADIKLARI EVİ BULABİLİCEKLERMİ? NEŞET HOCA ONLARA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİCEKMİ? SEVİL RÜYASINDA NE GÖRÜCEK.? HEPSİ 2.BÖLÜMÜYLE EN KISA ZAMANDA...
snmslmz

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 3:45 pm

forumdan okuyunca aklıma çt resmi forumu geli yaa:((hznlendm
~ÇakıL KoLik~
Admin
~ÇakıL KoLik~

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 4:00 pm

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••[31.Kєz Mü∂üяüη odаsıηа qi∂iş =D]

[Kızların cuma gününün nasıl geçtiğini gördük.Bide erkeklere bakalım onların cuma günü nasıl geçmiş.]

2.ßöℓüм:
ERKEKLER CEPHESİ: CUMA GÜNÜ
Erkeklerin Lisesi:
[Ders:Sanat dersi.Ekrem masanın üstünde kafsını gömmüştür şekilde uyuyordur.Son derstir.Cihanla Cenkerse konuşuyorlardır.]Cihan:Okul takımı maçlarında yine biz 1.yiz. 3 senedir olduğu gibi. Cenker:Tabi ya ne olucaktı oğlum.Süper futbol oynuyoruz.Özellikle eko.(Cenker ekreme dönmüştür.)Cenker:Demi eko.(ekremi dürter.)Cenker:Uyuyo lan bu.Cihan:Dokunma boş ver uyusun.Cenker:Lan zaten bunu ne zaman telefonla arasam anası çıkıyo telefona devamlı uyuyo oluyo yada banyoda oluyo.Başlıcam bunun uykusuna.okulda bare uyumasın.Cenker:Eko olum kalksana.Ekrem:Ne var abicim ya ne uyandırıyorsun.Cenker:Uyuma oğlum dersteyiz. Ekrem:Abicim ders dediğin sanat hocada zaten not veriyo.Cihan:ee sen yaptınmı? karakalem çalışması.Ekrem:Ne yapıcam yaa.zaten anlamam ben karakalemmidir nedirse işte. Cenker:Oğlum manyakmısın niye yapmadın ortalamanı düşürücek.Ekrem:Napabilirki.sınıfta bırakıcak hali yok ya.Cenker:işte orası hiç belli olmaz.Hoca:Ekrem Terzioğlu.Ekrem:Neyse ben uyumaya devam ediyorum.Cihan:Kalksana ekrem hoca seni çağırıyo.Hoca:Ekrem Terzioğlu..!! Ekrem:aman yaa bi rahat yok.(Ekrem ayağa kalkar ve hocanın yanına gider.) Ekrem:Buyrun hocam.Hoca:Çalışman nerde.Biliyosunki bu gün not alınacaktı.Ekrem:Ya hocam benim elim yatkın değil fazla öyle şeylere.Hoca:Bu beni ilgilendirmiyo.Ekrem:Hocam ben yapmadım.Hoca:Ekrem diğer çalışmalarınıda yapmamışsın.Sana iki hafta süre.Getirdin getirdin.Getirmedin…Ekrem:Getirmedim.Hoca:12.Sınıfı bir daha okursun.Seni sınıfta bırakırım.Ekrem:Hocam yapmayınn gözünüzü seviyim.Hoca:Ben anlamam.Şimdi geç otur yerine.(Ekrem yerine geçer.)Ekrem:iki hafta sonuna kadar ödevi getirmessem sınıfta bırakıcakmış.Şu cadı hoca.Cihan:Duyduk.Cenker:Eee napıcaksın.Ekrem:Napıcam birine yaptırıcam.Cihan:İyide kimsenin karakalemi iyi değil.Ekrem:öf bi susun ya iki hafta var daha düşünürüz bişiler.(Sınıftan içeri nöbetçi girer.)Nöbetçi:Ekrem Terzioğlu,Cenker Yanar,Cihan Arıkan aşağı mürün odasına çağırılıyosunuz.Hoca:tamam çıkabilirsin.(Nöbetçi sınıftan çıkar.)Hoca:İsmini saydıkları sizde aşağı gidin.(Ekrem,cenker ve cihan ayağa kalkıp sınıftan çıkar.Koridorda yavaş yavaş yürüyerek gidiyorlardır.)Cihan:Ya yine siz hangi olayın içine karıştınız.Cenker:Dün bi olay vardı ama omu bilmiyorum.Ekrem:Abicim olayda değildik ki ayırmaya çalışıyoduk.Yane tabi bi tane yumruk atmak zorunda kaldım.Cihan:Yine her çorbada illa tuzunuz olmak zorundamı sizin.Ekrem:Abicim ben bişi yapmıyorum tehlikeyi mıknatıs gibi çeken yapım var ben napıyım.Cenker bu yıl bu müdürün odasına kaçıncı inişimiz.?. Cenker:31.diye biliyorum.Ekrem:Allahım tek isteğim şu okuldan atılmadan mezun olmak. (Müdürün odasını tıklatmışlardır.)Müdür:Girin.Ekrem:Hocam bişi çağırtmışsınız.Müdür:Evet sizi çağırttım.Cihan:Hocam yine niye çağırıldık.Müdür:Okulda bir olay olmuş şimdi öğrenicez.Cihan:Yane kimse ekremden şikayetçi değil.Müdür:Nasıl olsa bütün olayların içinden ekrem çıkacağı için önceden çağırttırdım.(Kavga eden çocuklar içeri girerler.)Müdür:evet hanginiz kavga ettiniz.x1&x2:Biz ikimiz.(Müdür ekremi işaret eder.)Müdür:Bu çocuklar işin neresinde.x1:Olum sen kimsin tanımıyorum etmiyorum. Ekrem:Sanki ben seni çok tanıyorum.Müdür:Ne yane olayda ekrem ve Cenker yokmu?.x1:Onlar kim? Müdür:Bunların alakası yokmu sizin kavganızla.x1:Ne alakası olucak hocam.Benim bildiğim Kavga iki kişiliktir.3.Maydonoz ne ara çıktı.Ekrem:Düzgün konuşmassan.Birazdan ben seni maydonoz yapıcam.x1:Hadi ya.Ekrem:Ulan ben şimdi senin.Müdür:Sakin durun.x2:Ben bu çocuğu tanıyorum.Bizi ayırmaya çalışıyordu.Müdür:Ekrem hayrola.Sen genelde kavga çıkarırdın.Ekrem:Hocam olurmu hiç öle şey yaa.Ben barışçıl bir insanım.Ne güzel kardeş kardeş geçinelim şu 3 günlük dünyada.Olmuyo yane.x1:Hocam kavganın bu maydonozlarla ne alakası var ben anlayamadım.Ben bu çocuğu dövdüm. Ekremmidir nedir bunları tanımıyorum.x2:Evet hocam bunlar ne alaka.Müdür:Ekrem&Cenker bu tarihi kenara yazın.İlk defa bir kavgayla alakanız yok.Ekrem:olurmu hocam.ayırmaya çalıştık ya.yine bi gramda olsa tuzumuz var yane.x2:Hocam bu çocuk geldi bana saldırdı kendisi dengesizdir. Ekrem:Belli zaten dengesiz olduğu.Müdür:Susun bakıyım. Ekrem,cenker,cihan siz çıkın.kapının önünde bekleyin.sizinle ayrıyetten konuşucaklarım var.(Bizimkiler çıkar.Müdürde içeride olayı çözmeye çalışıyordur.)Cenker:Bu gerzek müdür sormadan etmeden niye bizi aşağı çağırmış.Delimidir nedir.Cihan:Eee bu yıl her olayın içinden çıktığınız için adınız okunmadan çağırmış.Ekrem:niye bizi kapının önünde bekletiyo bu müdür.?Cihan:Bende bilmiyorum.Cenker:Bişi söyliyicekmiş.Cihan:Bak siz ikiniz başka bi olaya fln karışmadınız demi? Ekrem:Yok abicim karışmadık sen rahat ol.Avukatlık bişi yok.Cihan:Sizin yüzünüzden 8 yıl önceden başladım avukatlık yapmaya.Ekrem:abicim iste ne güzel deneyimin olmuş olur bizim sayemizde.Hep davaları kazanırsın. =D Cihan:Dalga geçme ekrem ya.Cenker:=D (Merdivenlerden kızlar futbol takımın başı ve yanında iki arkadaşı aşağı inmiştir.) Ekrem:Şimdi müdürün bizimle ne konuşacağı belli oldu.Cihan:Abi kızların yüzünden düşen bin parça baksana.Ekrem:Aman nolcak canım.(Kızlar ekremlerin yanına gelirler.) Ekrem:Hayrola kızlar siz niye çağırıldınız.Ezgi:Siz niye çağırıldıysanız bizde ondan çağırıldık.Ekrem:Kavgayamı karıştınız.Ezgi:Ne alaka.Ekrem:Ee o zaman aynı nedenden çağırılmamışız.Ezgi:Eee nasıl geçti maç yine 1.misiniz.Ekrem:Tabi kızım ne sandın.Gamze:Şimdi yedik ayvayı.Ekrem:Anlamadım.Gamze:Yok bişi.Ekrem:Sizin nasıl geçti.1.siniz sizde demi?Bak yine kızlar ve erkekler takımı bu okuldan 1.oldu.Eee kim çalıştırdı.Ezgi:Bi kerede kendini övme ya.Ekrem:Sus kız.ee anlatın.Ezgi:Şeyy.aslında bizim maçç..(Müdürün odasındaki çocuklar çıkıp sınıflarına giderler.)Müdür:İçeri gelin.(İçeri geçerler.)Müdür:neden çağırdığımı anladınız heralde.Ekrem:anlamaz olurmuyuz hocam. Müdür:Sizi tebrik ederim çocuklar yine okullar arası futbol maçında. Ekrem:1.olduk. Müdür:Evet siz erkekler 1.oldunuz.Kızlar sizide tebrik ederim ikinci olmuşsunuz. Ekrem:NEYY..!!İkincimi oldunuz.? Müdür:Kupalarınız okulda kalıcak.Çıkabilirsiniz. Ha bu arada ekrem bi daha okul kapanana kadar bu odaya gelme.Ekrem:Tamam hocam(Hepsi koridora çıkar.)Ekrem:Siz 2.mi oldunuz.Ezgi:Evet. Ekrem:Siz beni delirtmek mi istiyosunuz.Nasıl 2.olursunuz yaa.o kadar çalıştırdık.Boşunamı?Kim 1.peki.Ezgi:Yıldız Lisesinin kızları.Ekrem:Acaba özel ders flnmı aldılar.Ezgi:Yok ya özel ders fln almamışlar.Ekrem:Sen düzgünce anlatsana bi.Ezgi:Ya kızlar takımının başı çok fena zehir gibi senin gibi doğuştan yetenekli kız.Zaten küçüklüğünden beri futbola ilgisi varmış yaen oynuyormuş devamlı.Katıldğı bütün maçlardada yeniyorlarmış.Senin gibi.Ekrem:Sizin gibi gerizekalıları kim yenmezki.Ezgi:Doğru konuş.3 yıldır biz yendik.Ekrem:Kimin sayesinde acaba.Bişeyi beceremediniz.Ezgi:Ay yeter uzatma ekrem.Ekrem:ee kaç kaç yenildiniz.5-2. Ekrem:Ney 5-2mi?.Ezgi:Evet.Ekrem:Rezil oldunuz lan insan.5-4 yada 2-3 fln yenilir.Cenker:Olum suçu niye kızlarda arıyosun demekki gerçekten iyi oynuyorlar.Ekrem:Sizi yenen kızları merak ettim anlatsana.Ezgi:Neyini anlatıyım.Ekrem:Anlat işte.Ezgi:Ben detaylı incelemedim kızları gamze sen anlat.Gamze:Detaylımı anlatıyım detaysızmı?Ekrem:Detaylı anlat desek sanki boyuna kadar söyliyiceksin.Grubun başındaki kız hemen hemen 1.68 boylarında.Hemen hemen 45-48 kilo civarında.Bedeni….Ekrem:Gamze beni çıkdırtma. Cenker:Ya öyle değil göz rengine kızın yapısı sertmi yumuyaşmı?saçları uzunmu.öyle demek istedi.Senin söylediğin şeye bak.Gamze:Tamam tamam.Gözleri zeytin gibi.Biraz çekik gözleri var beline kadar düz saçları var zayıf.Biraz ağır bi kız öyle canımlı cicimli değil. Ekrem:Adı.Gamze:Bilmiyorum.Ekrem:En yakın arkadaşı.Gamze:en yakın iki tane arkadaşı var onlarında adlarını bilmiyorum.Cenker:Diğerkilerini anlat.Ekrem:Ne gerek abicim grubun başındakini anlattı ya.Cenker:Ben istiyorum.Gamze:bi tanesi yeşil gözleri var dalgalı uzun saçları var.bakımlı bir kız.Çok içten ve neşeli.diğerkisi.Gözleri siyah veya kahverengi tam anlayamadım.Dalgalı saçları var.saçları uzun.Yanlız biraz ters yapılı.Bide kızda fotoğraf çekme hobisi var galba yanında devamlı fotoğraf makinesini taşıyor.vede devamlı üçü fotoğraf çekiniyorlar.kızların üçüde hemen hemen aynı boyda.Ekrem:Tamam yeter yaa.Hadi gidin.(Kızlar giderler.)Ekrem:Abicim manyakmısın.Niye soruyosun o kadar kızları.Cenker:Olum merak ettim.Ekrem:Niye merak ettin abicim.Cenker:Olurda bi gün karşılaşırız fln bilgimiz olsun biraz diye.Cihan:Bunların çenesini dinlemektense bilgi almamayı tercih ederim.Ekrem:Aynen.Cihan:Yalnız bu kızlar benim dikkatimi çekti.Ekrem:Nasıl.Cihan:Yane ilginç bizim okuldaki kızlara benzemiyorlar.(Çıkış zili çalar.Ekrem:Hadi çıkalım şu okuldan biran evvel.(Ekrem,Cenker,Cihan çantalarını alıp okuldan çıkarlar.Yolda yürüyerek eve gidiyorlardır.)Cihan:Ya biz ne zaman ayrı eve çıkıcaz.Benimkiler izin verdi.Ekrem:Ben daha sormadım.Cenker:Bende yaa.Cihan:İyi bu gün sorun.Ekrem&Cenker:Tamam.Cihan:Abi ben burdan eve kaçıyorum.Ekrem:Tamam.Cihan:Gelişmeleri haberdar edin telden.Cenker:Tamam ararız.(Akşam olmuştur.Her kez evindedir.)
Ekremlerin evi: (Her kez sofradadır.Yemeklerini yiyorlardır.) Ekrem:Dedecim şey senle bi konu hakkında konuşmak istiyorum.Süleyman E:Yine ne istiyiceksin hayta herif. Ekrem:Dedecim biliyosun.Bu sene lise bitiyor.Biz cenker ve cihanla aynı eve çıkıcaz.Süleyman E:Böyle bişeye kesinlikle izin varmiyorum.Bu konu burda kapanmıştır.Ekrem:Hayır kapanmadı.Biz ayrı eve çıkıcaz.Süleyman e:Bu evden ayrılamassın.Ekrem:Dedecim bak bu ya tatlı yolla halledilcek yada…Süleyman E:yada ne.Ekrem:Yada üzücü bitr şekilde.Sen izin ver bende gidiyim.Süleyman E:İzin vermiyorum.Ekrem:Peki.(Sofradan kalkar.)Ekrem:Ben gidiyorum.Süleyman E:5 kuruşun yok nereye gidiyorsun.Ekrem:Para istemedim zaten.Ekrem:Görüşürüz size afiyet olsun.Hüsna:Oğlum nereye.Ekrem:Bu gece cenkerlerde kalıcam anne.(Ekrem kapıdan çıkar ve gider.)
Cenkerlerin Evi: (Sofrada her kez yemek yiyordur.)
Cenker:Baba bizim lise bitince ekremle ve cihanla aynı eve çıkıcağımızı biliyodun. Muzaffer:Eeee..? Cenker:Esi biz aynı eve çıkıyoruz.Naile:Ama olum olmaz öyle şey sen bunu unut.Cenker:Anne zorlaştırma.Muzaffer:İyi çıkın.nereye çıkıcaksınız.Cenker:İşte orasını düşünmedik.Naile:Muzaffer ne kadar genişsin.Muzaffer:İyi çıksınlar bakalım.Naile:Muzaffer ne diyosun sen.Cenker:Saol baba.(Kapı çalmıştır.)Muzaffer:Git kapıya bak cenker.(Cenker kapıyı açar.Tabikide ekrem gelmiştir.)Cenker:Eko hoş geldin.Ekrem:Hoş bulduk cenko. Muzaffer:Hoş qeldin oğlum hayırdır bu saate.Ekrem:Ya şimdi sizide germiyim gece gece. Cenkr:Benim odaya geçelim. [Ekremle cenker odaya geçmişlerdir.]Cenker:Hayırdır.Noldu izin aldınmı?.Ekrem:Bu gün sizde kalabilirmiyim.Cenker:Kal tabi sorumu bu sen benim kardeşim sayılırsın.Ekrem:Hatta bi kaç gün.Cenker:Kalda sorun ne ekrem.Ekrem:Ya sorun dedem izin vermedi.Bende çarptım kapıyı çıktım.Bide diyo paran yok nereye gidiyosun.Öyle ya sinirlerimi bozdu.Cenker:Eee napıcaksın peki.Ekrem:Off.bilmiyorum ya.Cenker:Ekrem bu Sülayman dede.Sana para vermez.Ekrem:Aman napıyım vermesse vermesin bakarım çaresine. Cenker:İyide Nasıl.[O sırada cenkerin babası içeri geçmiştir.]Cenker:Baba hayırdır bişimi oldu.Muzaffer:Yok bişi olmadı.Sizinle konuşmaya geldim.Ekrem:Gel otur muzaffer amca. Muzaffer:Siz ayrı eve çıkmaya karar vermişsiniz galba cenker anlattı.Ekrem:evet öyle karar verdik.Muzaffer:Bu ev karşıdamı olucak.Ekrem:Yane okul karşı yakada öyle olur heralde.Muzaffer:iyi iyi o zaman size süper haberim var.Cenker:Noldu baba ne süprizi.Muzaffer:Cenker biliyosun.Benim baya bi birikmişim vardı.O parayla karşı yakadan güzel bir sitedeki apartmandan daire aldım.Cenker:Hayırlı olsun baba kirayamı? vericeksin.Muzaffer:Evet kiraya vericektim ama şimdi vaz geçtim.Cenker:Neden.Muzaffer:Madem ayrı eve çıkıcaksınız.Benim aldığım daireye geçin.Evede göz kulak olmuş olursunuz.Cenker:Baba sen ciddimisin?Muzaffer:Evet oğlum çok ciddiyim.Cenker:Saol baba ya gerçektende müthş bi sürpriz oldu bu.(Ekremse şaşkın bi biçimde olayları izliyordur.)Cenker:eko olum kendine gel.Ekrem:Biz şimdi taşınıyomuyuz. Cenker:Yok evimizi kaplumbağalar gibi sırtımızdada taşınmıyoruz.Tabi taşınıyoruz. Ekrem:Allaaa süper haber çok saol muzaffer amca.Eee ne zaman taşınıyoruz.? Muzaffer:Yalnız bana genç bir bayan sattı.kendisi kiraya veriyormuş.onun için bakımsız yane evde iş var.Ustalar yapıcak fln.Haftaya cuma ancak.Cenker:Ekrem sende bu süre zarfında bizde kalırsın.Ekrem:Hay allah yaa çok uzun.Cenker:Ya nolucak sen benim kardeşim sayılırsın.[Muzaffer odadan çıkmıştır.]Cenker:Ekrem bu süper bi haber kira vermeden oturucaz.Resmen kendi evimiz.Ekrem:Hıı.Cenker:Oğlum sen ne düşünüyorsun.Ekrem:Ya benim acilen para bulmam lazım.Cenker:o nasıl olucak.Ekrem:bilmiyorum aklıma bir tek çalışmak geliyo.Cenker:Saçmalama.3 ay sonra üniversite sınavı var hazırlanmamız gereken.Ve derslerinde orta derecede zaten.Düşürürsen o üniversiteyi kazanamassın. Ekrem:Kazanamamak düşüncesi bile kötü.Ama olum mecburum bi işe girmem lazım. Cenker:Ama.Ekrem:Ama ne cenker.Cenker:Tamam ama böyle yoğun bi işe girmek yok.Ekrem:Bakıcaz bişiler artık.Cenker:Anaa..!!! Ekrem:Noldu.Cenker:Biz bu olanları avukata anlatmayı unuttuk.Ekrem:Avukat?.Cenker:Cihanı kastediyorum.Ekrem:avukat deme şuna.Cenker:E öle bizim sayemizde öğrencilikten avukatlığa terfi etti.Ekrem:Sen arada anlat.(Cenker cihanı aramız ve bütün olanları anlatmıştır.)Cihan:Abicim ciddimisin süper bi haber bu kendi evimiz resmen kira yok.Cenker:Evet olum.Yanlız bi sorun var ekrem izin alamamış.Cihan:Sakın ekrem gelemiyo deme.Cenker:Yok geliyoda.Ekrem kapıyı çarpıp evden bize gelmiş.Yane süleyman dedede para vermiyo.Anlıcan parasız.Cihan:Ya.Aslında bi kaç ay idare ederiz ama okula başlıyınca kayıt paraları fln.Yane nolucak.Cenker:Bi iş bulup çalışıcam diyo.Cihan:Ama 3 ay sonra sınav var.Cenker:Bende diyorumda ekrem bu sözünden vazgeçiremiyorum.Cihan:O zaman haftaya taşınıyoruz.Cenker:Aynen öle.Cihan:Neyse tamam ben kapatıyorum çok yazmasın sana.Eee yarın bie evi görmeye gidelim o zaman. Cenker:Tamam gidelim zaten yarın cumartesi tatil.(Cenker ve cihan telefonu kapatırlar. Cenker son ses müzik açmıştır.Candan bu sesten rahatsız olarak odaya dalar.)Cenker:Ne var candan.Candan:Kıs şu müziğin sesini.Cenker:Kısmıyorum.Çık odamdan.Candan:Kısıyosun.Ben senin son ses müziklerini dinlemek zorunda değilim.Cenker:Candan çık git odadan.Ekrem:olum kısı var gecegece hem annenlerde rahatsız olmasın.Candan:Azına sağlık ekrem abi.Bu senin arkadaşın varya düşüncesiz odunun teki.Cenker:Ney ney sen bana ne dedin. Candan:Kısmıyomusun şu müziği.Cenker:Kısmıyorum.Candan:İyi sonuçlarına sen katlanırsın.(candan kapıyı kapatır ve çıkar.Biraz sonra candanını odasındanda son ses müzik gelmeye başlar.Cenkerde bunu duyunca bilgisayara hoporlor ekler ve sesin biraz daha açar.)Ekrem:Lan oğlum manyapmısın kız şunun sesini.(Candan kendi odasındadır.) Candan:Demek öyle.Şimdi görürsün sen.(Candanda müzüğin sesini biraz daha açar.Bu sefer candanın müziği cenkerinkini bastırıyordur.)Ceker:Bak ya deli edicek bu kız beni.(Cenkerde biraz daha açar.Bu sefer cenkerinki candanın müziğini bastırıyordur.)Ekrem:Lan oğlum kafayımı yedin sen şimdi mahalle toplanıcak başımıza.Cenker:O kıssın o zaman.Candan:Bu böyle olmuyucak.(Müziğin sesini biraz daha açar.Cenkerde inadına biraz daha açıyordur.)Candan:Sen şimdi görürsün. Cenker:Ba kapattı işte gördünmü inatlaşamaz benle.(Cenker müziğin sesini çok az kısar.)(Candan müziği kapatır.Bilgisayara 4 tane hopörle ekler.Son sese getirir Hepsini ve Müziği duraklattığı yerden bi açar.Ev titriyodur avizeler sallanıyordur.)Cenker ve ekrem oturdukları yerden fırlarlar.Ekrem:Bismillahirahmanirrahim. Oğlum avizeler sallanıyo.Ev titriyo.Suni deprem geçiriyoruz. Very Happy (Naile yataktan fırlamıştır.Muzafferse banyoda kafasını şampuanlamakla meşgulken aniden sıçramıştır. Very Happy ) Naile:Muzaffer koş deprem oluyo avize sallanıyo ev yıkıyo. Very Happy (Muzaffer şampuanlı ve köpük dolu kafafıyla ve bornozuyla banyodan fırlamıştır. Very Happy ) Muzaffer:Eşşek herif ben şimdi sana gösteririm. Very Happy (Cenker & ekrem candanın odasına fırlamıştır.)Cenker:Kızım manyakmısın kıs şunun sesini avizeler sallanıyo.Ekrem:Abicim ben sizin bu kadar piskopat olduğunuzu bilmiyodum.Manyakmısınız yaa.(Muzazaffer elinde 500 sayfalık koca kitapla bornozuyla ve köpüklü şampuanlı kafasıyla candanın odasına fırlar.Cenker ekrem ve candan odadadır.)Muzaffer:Eşşek herifler.(Muzafferi öyle gören ekrem azı açık bir Muzafferin köpük içindeki sabunlu kafasına ve kızgın ateş püskürten suratına bakıyordur.Canker ve Candanda kavga etmeyi kesipi muzaffere azı açık şekilde bakıyorlardır.Muzaffer hışımla candan ve cenkerin yanına gider.Ve elindeki koca kitabı önce cenkerin sonra candanın kafasıan geçirir.)Muzaffer:Utanmıyomusunuz bu saatte müzik açmaya.Candan:Biz sadece müzik dinliyduk.Muzaffer:Yaa aferin size ne güzel müzik dinliyosunuz öle.Avizeler sallanıyo.Siz nasıl bu kadar sorumsuz davrana bilirsiniz.Kapat şu müziği.(Candan müziği kapatır.Tabi kapatınca cenkerin odasındaki son ses müzik gelir.Muzxaffer elindeki kitapla cenkerin kafasına patlatır.)Muzaffer:Git kapat çabuk şu müziği eşşek herif.(Cenker gidip miziği kapatır ve gelir.Ekremse acayip şaşkın bir biçimde son 5dk.da olanları izliyordur ve şok geçirmiştir.)Muzaffer:Bi daha asla bu şekilde bu tonda bu evde müzik çalmıcak.Anladınızmı?.Candan&cenker:Anladık.Muzaffer:Bir hafta bilgisayar yasak size.(Muzaffer cenkerişn ve candanın bilgisayar parolasını değiştirir.)Muzaffer:1 hafta.Şimdi 12ye kadar cenkerle aynı odada.Kalıcaksınız.Cenker&Candan:Ama. Muzaffer:Sus.Yürü abinin odasına candan hanım.Ekrem kusura bakma evladım.Delilerle baş etmeye çalışıyoruz.Ekrem:Ne kusuru muzaffer amca.Yanlız siz bi banyoya gidin artık.Durulanın.(Candan cenkerin odasına gider cenkerle ekremde gitmiştir.Muzafferde köpüklü kafayıyla banyoya gider.)Cenkerin Odası:Cenker:Salak.O kadar müzik açılırmı?.Candan:Bunu sen istedin kısmanı söylemiştim.(Ekrem sonunda dayanamaz ve kahkahayı patlatır.)Ekrem:Ahahahahh Very Happy Ahahahahah. Very Happy Ahahahahh. Very Happy (Cenker ve candan ekreme dönüp tip tip bakmaya başlar.) Cenker:Oğlum kendindemisin.Candan:Ekrem abi iyimisin?.Ekrem:Ahahahahahh Very Happy Muzaffer amza bonyodan köpüklü kafasıyla ve bornozuyla fırlamış.Ahahahahhh.!!Sonra odaya geldiğindede ikinizde süt dökmüş kedi gibiydiniz.Muzaffer amcanın yüzünde Alev fışkıran volkan gibi size bakıyodu.(Cenkerle candanda gülmeye başlamıştır.) Ekrem:Candan o neydi allah aşkına resmen avizeler sallandı Suni deprem oldu evde. Very Happy (Ekrem gülmekten kendinden geçmiştir.cendanla cenkerde öyle tabi.) Saat 12 olmuştur.Candan:Hadi iyi qeceler.Ben odama gidiyorum.Ekrem:Sanada iyi geceler candan hanım.Cenker:İyi geceler gıcık.Candan:İyi geceler sinir.Bi gün seni öyle bir kız dövsünki aklın başına gelsin daha ne isterim.Cenker:Hadi çık odamdan uyuyucaz.(Candan odasına gitmiştir.Ekrem yerdeki yatağa cenkerde kendi yatağına yatar.)Cenker:Unutma yarın eve bakmaya gidicez.Ekrem:Tamam tamam unutmam.(Ekrem bibi süre konuşmaz.)Ekrem:Cenker.Uyudunmu?.Cenker:Yok efendim.Ekrem:Ya ben hala bizim okuldaki kızlar takımın futbolunda 2.geldiğine inanamıyorum.O kadar çalıştırdık bunları ya.Ayrıca iyi oynuyorlardı.Cenker:Abartma ekrem o kadarda iyi değillerdi.Bize bile 5-2 yenildiler en son.Ekrem:Ya tamam o kadar iyi değillerdi.Ama şu 1.olan kızların.Çok iyi oynadıları kesin baksana Baksana onlarada 5-2 yenilmişler.Cenker:Acaba maç yapsak o kızları bulup yenerlermi?Ekrem:Yok canım daha neler.Cenker:Ekrem o kadarda küçümseme.Başındaki kız çok iyi oynuyormuş.Bi dakika.Ekrem:Noldu.Cenker:sen niye taktın bu kıza.Ekrem:Hangi kıza.Cenker:Yıldız lisesi kızlar futbolunun başındaki iyi oynayan kıza.Ekrem:Ya saçmalama ne takıcam ya.Cenker:Yeme beni ekrem çocukluk arkadaşınımı kandırmaya çalışıyosun.Ekrem:Ne var oğlum sadece ilgincine gitti.Yane kızlar genelde süsüyle püsüyle uğraşırlar.bizim takımın kızlarıda öyle hatırlamıyomusun lise 1de daha futbolun f'sini bilmiyorlardı.Her şeyi biz öğrettik.Haksızmıyım.Cenker:Haklısın tabi.Ekrem:Ama o kız küçüklüğünden beri oynuyormuş. Cenker:onu nerden çıkarttın.Ekrem:Ezgimi gamzemi dedi ya.Senin gibi doğuştan yetenekliymiş.Diye.Cenker:Abicim sen bu kızı baya bi merak ettin.Ekrem:evet abicim ettim. Ama merak edilmicek bi kızmı.?Her maçta yenmiş.Bizimkileride yenmiş.Hatta benide yenermi merak ettim.Cenker:Ekrem olum saçmalama seni yenemez heralde.Sen profösyenelsin. Ekrem:Bilmiyorum abi kız kafamı kurcaladı hemde baya bi.Cenker:Ekrem sana şu sanat dersindeki hoca taktı.Karakalem işini götürmessen sınıfta bırakır valla.Napcaksın.Ekrem:Bini bulmam lazım.ona yaptırmam lazım.Cenker:Ya bulamassan.Ekrem:Öf daha iki hafta var düşünürüz bişiler.Cenker:Neyse benim uykum geldi uyuyorum.Ekrem:Tamam.Bende uyuyucam zaten.(Ekrem bi süre sessizce yatmıştır.)Ekrem:Cenker.Cenker:Hıı.Ekrem:Ben şu kızı bulucam.Cenker:Hangi kızı.?.Ekrem:Şu profösyenel futbol oynayan ve kafamı kurcalayan kızı. Cenker:NEE..??? 2.BÖLÜM SONU….Bİ DAHAKİ BÖLÜME KIZLAR OLUCAK.? BAKALIM KIZLAR ARADIKLARI GİBİ Bİ EV BULABİLİCEKLERMİ? EKREM KAFASINA TAKTIĞI ŞU PROFÖSYENEL FUTBOL OYNUYAN KIZI YANE SEVİLİ BULABİLİCEK Mİ? CENKERLERİN EVİ NASIL BİR YER.?? EKREM KARAKALEM ÖDEVİNİ KİME YAPTIRICAK.? KIZLAR VE ERKEKLER NERDE TANIŞICAK..? KAFANIZDA OLUŞAN BÜTÜN SORU İŞARETLERİ İLERLEYEN BÖLÜMLERDE ÇÖZÜMLENİCEK… YORUM+TAHMİN+ENSEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!!
BEN ŞAHSEN 2.BÖLÜMÜN SONLARINI YANE CANDANLA CENKERİN İNADINI YAZARKERN ÇOK KEYİF ALDIM VE GÜLDÜM...SİZ NASIL BULDUNUZ..??? Very Happy
__angel__

__angel__

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 4:25 pm

Devammm
~ÇakıL KoLik~
Admin
~ÇakıL KoLik~

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyCuma Mart 11, 2011 6:31 pm

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●•• [ңєpimiziη qöz∂eη kaçıя∂ığı вiя чєя vaя]3.ßöℓüм:
KIZLAR CEPHESİ:
Ayçinlerin Evi:Cumartesi:
Saat sabahın 10'dur.Kızların hepsi mışıl mışıl uyuyordur.Nergis kızların başta kapısını tıklatmıştır ama ses gelmeyince kapıyı açmıştır.Nergis:Aaa siz hala uyuyormusunuz.? Saat 10 oldu hadi kalkın kızlar.Hiç biri duymamıştır.Nergis:Kızlar hadi uyanın.Nergisin sesini bitek zeynep duymuştur.Zeynep:Efendim nergis teyze.Nergis:Hadi uyanın ama.saat 10 oldu.Zeynep yataktan fırlar.Zeynep:Ne saat 10mu.?Biz bu gün ev bakmaya gidicez.Nergis:Bu günmü gidiceksiniz.Zeynep:evet okul olmadığı için bu gün bakalım diye düşündük.Nergis:Kahvaltınızı yapmadan sizi hiçbir yere göndermem kızlar.Zeynep:Nergis teyze sen kendini yorma ben onları 5 saniyede uyandırırım.Nergis:iyi madem ben aşağıya iniyim.Zeynep ilk önce banyoya gider elini yüzünü yıkar ve odaya dönüp Ayçinin Okul eşyalarının olduğu dolabı açar ayçinin flüdünü alıp.Üfliyebildiği adar sesli üfler. Ayçin&Sevil:Ayyyy...!!! Sevil ve ayçin ayağa fırlarlar. Sevil:Noluyo.Zeynep seville ayçinin şaşkın halıne gülmeye başlamıştır.Zeynep:Ahahahahahhh.Ayçin:Allah senin cezanı vermesin zeynep.Sevil:ödümüz koptu.Zeynep:Napıyım sizi o derin uykunuzdan çıkarmakla uğraşamadım.Hadi ya bana bakmayın öyle.Kahvaltı hazır.Nergis teyze çağırıyo.Gidin elinizi yüzünüzü yıkayın.Seville ayçin banyoya gider.Zeynepte nergisin yanına aşağı iner.Zeynep:Nergis teyze ben onları uyandırdım sen hiç merak etme.5dk. burdalar. Nergis:Duydum.Deli kız sadece bizim kızları uyandırsaydın.Bütün komşuları uyandırdın.Flütle uyandırılırmı hiç.Zeynep:Napıyım 10 saat kalkmıyorlar.Uğraşamam ben öyle.Seville ayçin aşağı inerler.Sevil:Günaydın nergis teyze.Ayçin:Günaydın nergi sultan.Nergis:Günaydın kızlar.hadi kahvaltıya oturun.Hepsi kahvaltıya otururlar.Zeynep:Bu gün ev bakmaya gidicez unutmayın.Sevil:12'de çıkarız evden.Zeynep:Tamam.Babamın yanına gideriz.O bize yardımcı olucaktır.Ayçin:inşallah kendimize göre ev buluruz.Sevil:inş.Nergis:Kızlar sizin şu okullar arası.futbol maçınız noldu yenebildinizmi bare.Zeynep:Yenmek ne kelime nergis teyze ortalığı dar duman ettik.1.olduk 1..Sevil:ahahahhh..3 senedir.Çınarlı Lisesinin kızları yenmiş.Ama bize yenildiler.Ayçin:Ya sevil keşke piyasaya daha erken çıksaydık.Sevil:kızım 1.sınıfta o kadar iyi bilmiyodunuz Futbolu.Zeynep:Evet senin sayende bizim okulun erkeklerinden daha iyi futbol oynuyoruz.Ayçin:Ya tamam futbolu iyi oynuyo olabiliriz ama bana göre değil yinede siz olmasanız hayatta futbol oynamazdım.Zeynep:Yok ya ben sevdim futbolu.helede erkeklerle iddaya girip yendiğimiz zaman yüzlerindeki ifadeye bitiyorum ya.Aval aval bakıyorlar.Ayçin:ama bu Çınarlı Lisesinin kızları baya bi konuşuluyodu 3 yıldır.Yane aslında baya onları yenmemize hayret ettim.Zeynep:Tabi yenicez kızım öğretmenimiz sevil. Sevil: Niye şaşırdın.Ayçin sen bişiler biliyosun sanki.Ayçin:şeyy aslında evet.Zeynep:Çabuk dökül.Ayçin:Bakın kızlar.Çevrenden kulağıma bişiler geldi.Bu çınarlı Lisesinin kızları okullar arası.Hep birinci oluyomuş çünkü bunlar sevil gibi profösyenel bir futbol oynuyan çocuk bunları hep çalıştırıyormuş.Sevil:Ayçin anlamadım biraz daha açık konuş.Ayçin:Çınarlı Lisesinin futbol erkek takımı.Kızlar takımını çalıştırıyormuş.Sevil:ayçin eee.Ayçin:Yane bu kızlar kendiliğinden sevil gibi yetenekli değiller.Sevil gibi doğuştan yetenekli.Çınarlı Lisesinin erkek takım oyuncusunun Başı bunları çalıştırıyo.Zeynep:Yok canım olurmu öyle şey.Sevil:yok zeynep sevil haklı demekki gerçekten iyi oynuyanlar var baksanıza okullar arası erkek takımı futlundan bu sene yine Çınarlı Lisesi 1. Kızlar Takımı Futbolundada okullar arasındada bu yıl biz 1.yiz.Zeynep:Sevil düşünsene.Bütün okullara konu olduk her kez bizim takımı konuşuyo.3 yıldır kimsenin alt edemediği takımı alt ettik.Sevil:en çokta onları çalıştıranlar sinir küpüne dönmüştür kesin.Ayçin:kesin.Sevil:Öf bizene çınarlı lisesinden ve futbol takımı oyuncularından.Hadi yiyelimde biran evvel ev bakmaya başılayım.dimi.(kızlar kahvaltılarını yapmış.Üstünü giyinmiş ve nergisle vedalaşıp evden çıkmışlardır.) Zeynep:Şurdan bi taksiye binip gidelim.Sevil:gerek yok ya yürüyerek gidelim nasıl olsa sizin ev yakın.Zeynep:iyi madem.Ayçin:sevil sen bi durgunlaştın hayırdır.Ne düşünüyosun.Sevil:Yok bişi ya dalmışım.Ayçin:hadi söyle yaa.Sevil:Ya hane.Gece zeynep şey demişti.Hane senden ne saçmalıyosun fln demiştin.Bende amin demiştim ya.Ayçin:zeynep ne demiştide.ben ona ne saçmalıyosun demiştin.sende neye amin demiştin.Zeynep:Hane ben dün gece yatmadan önce"iyi geceler tatlı rüyalar.rüyanızda aşık olacağınız ve seveceğiniz erkeğin gözlerini görün." ondan bahsediyo..Ayçin:ee nolmuş.Zeynep:Yoksaa rüyanda flnmı gördün.Sevil:Ya bilmiyorum.Zeynep:Kızım nasıl bilmiyorsun.Gördünmü? görmedinmi? ayy hangi renkti gözleri.Allahtan keske başka bişi isteseymişim.Ayçin:Zeynep sus artıkta anlatsın.Sevil:Ya ne anlatıyım anlatılcak bişi yok.Zeynep:Hangi renkti gözleri.Sevil:öff..Ayçin:Kesin kahverengidir.Zeynep:Bencede.Sevil:Hayır mavi.Zeynep:vay be enişteye bak.ayçin bizim enişte yakışıklı olucak heralde.Sevil:Saçmalama zeynep bu sadece bi rüya.Ayçin:Bencede abartmayalım sedece rüya.Sevil:Rüyada olsa güzeldi ama maviş maviş gözler.Zeynep:Enişteye lakap bile buldu."maviş".Sevil:ya kızım saçmalama sadece bi rüya.Zeynep:Tamam madem sadece bi rüya.o zaman iddaya girelim.Sevil:Saçmalama kızım böyle bişey için iddayamı girilir.Zeynep:Kaybedicek bişeyin yok o zaman.Sevil:Sen istedin.tamam nesine.Zeynep:100 tlsine.Sevil:Hayır ben girmem.Zeynep:niye.Sevil:Kızım evi terkettim.para vermiyorlar çaktınmı?.Zeynep:tamam iddayı kazanırsam karakalem çalışmasından not alıcam onları sen yaparsın.Ayçin:ya siz ne saçmalıyosunuz ya.rüya için iddaya girilirmi?Sevil:Bencede kapat konuyu.Tamam öyle bişi olursa yaparım ödevini.ama imkansız.(Kızlar neşet hocanın evine varmışlardır.)Neşet:Hoş geldiniz kızlar.Geçin içeri.(İçeri geçerler.).Zeynep:Baba biz ev bakmaya gidicez bu gün senin emlakçı arkadaşın yardımcı olur bize demi.Neşet:Tamam peki ben bi telefonla içeride konuşup geliyim.(neşet hoca içeride telefonla konuşuyordur.) Sevil:Peki kendimize göre bi ev bulursak ne zaman taşınıcaz.Ayçin:Haftaya taşınırız.Zeynep:Yalnız evin temizlik kısmı var.Sevil:Yaparız beraber nolucak.(neşet hocanın telefon konuşması bitmiştir ve içeriden gelmiştir.)Neşet:evettt.Zeynep:Noldu baba.Neşet:kabul etti.brosunda sizi bekliyor.(elindeki kağıdı zeynebe uzatır.)Neşet:bakın buda adresi.Sevil:o zaman biz gidelim hemen.Ayçin:ayy heyecanlandım.Zeynep:Tamam baba biz gidelim artık.Neşet:Tamam hadi size kolay gelsin.Uygun bir yer bulunca banada haber verin.Zeynep:Tamam baba veririz.(Sevil,ayçin ve zeynep neşet hocanın verdiği adresteki broya gidip içeri giderler.) Zeynep:Merhaba.Ben Neşet hocanın kızıyım.Babam ev bakmamız konuşunda sizin yardımcı olucağınızı söylemişti.x:Evet doğru yere geldiniz.Ben babanızın çok eski bir arkadaşıyım.Size yardımcı olacağım.Peki nasıl bir yer istiyorsunuz.Sevil:Güvenli çevresi olan bir siteden 3 odalı ve bir ev düşünüyoruz.x:Peki madem istediğiniz şekilde evler var gelin birlikte gezelim siz karar verin.Sevil:yalnız kirası ... TL nin üstünü geçmiyicek şekilde olucak evleri gezdirin.Bundan fazlasını veremeyiz.x:Peki hanfendi.(Emlakçı Kızlara bir çok ev göstermiştir.Ama hepside istedikleri ve hayalindeki ev gibi bir yer bulamamışlardır.Ya fiyatta anlaşamamışlardır yada evler harabe gibidir.Kızlar akşama kadar eve bakmalarını sürdürürler ve sonunda pes ederler.)Sevil:Peki teşekkür ederiz biz bi düşünelim.Eğer kafamıza yatarsa haber veririz.x:Ne demek rica ederim.Zeynep:Peki iyi günler.x:İyi günler.(Sevil,Ayçin ve Zeynep yolda yürüyerek Zeyneplere neşet hocanın evine gidiyorlardır.) Sevil:Hiç biri bize uygun evler değil.Ayçin:Ya son baktığımız ev sanki iyiydi.Zeynep:Orası olmaz oranın çok tamiratlık işi var vede pahalı.Sevil:Evet.Ne kadar kirası düşük olursa bizim için o kadar iyi.(Kızlar Zeyneplerin evine gitmişlerdir.) Zeynep:Baba biz geldik.Neşet:ee ev bulabildinizmi?.Zeynep:Hayır baba bulamadık.Hepsi ya pahalıydı ya bize uygun değildi yada masraf çıkartıcak evlerdi.Neşet:Hay allah.(Sevil,ayçin ve zeynep salona neşet hocanın karşısındaki koltuklara yorgun bir şekilde yayılmışlardır.)Neşet:Kızlar sizin okullar arası kız futbol maçlarınız noldu.? Ayçin:aa bizin haberiniz yokmu?.Neşet:Neyden.Zeynep:Dün söylemeyi unuttum.Baba 1.olduk bizim takım ve bizim okul kızlar takımında 1.Neşet:ee peki erkekler takımında hangi okul 1.Sevil:Yok bizim okul değil.Hangi okul 1.di.ayçin?. Ayçin:Bildiğim kadarıyla Çınarlı Lisesinin erkekleri 1. olmuş.Sevil:Zaten bizim okulun erkekleri o kadar iyi oynamıyordu.Ayçin:Hayır kızım bizim okulun takımında sorun yoktu. Rakip çok iyiymiş.Maçı izlemeye gitmedik ama detayları kızlardan aldım.Takım gerçekten çok iyiymiş.Sevil hatta doğruysa takımın başındaki çocuk senin gibi doğuştan yetenekliymiş.Çocuk çok iyi oynuyormuş.Neşet:Sevil bekli sizi onlarla maça sokarlar ha.Sevil:Yok bence sokmazlar çünkü kız kızız onlar erkek.onun için böyle bişi olmaz gibime geliyo.Ayçin:Ayy keşke öyle bi maç düzenleseler.Zeynep:Hayırdır ayçin.Ayçin:Duyduğuma göre yalan değilse çok yakışıklıymış.Sevil:Kim?Ayçin:Kim olcak tskımın başındaki çocuk.Mavi gözlü flnmış. Neşet:Kızım bu nasıl bir bir inceleme.Çocuğun göz rengine kadar araştırmışsın.Ayçin:ee o kadar olsun okulun ayaklı gazetesi gibiyiz.Zeynep:Gibimi?gibi.Ayçin:Yane öyle.Neşet:ee ödül olarak bişi verdilermi?.Sevil:evet kupa verdiler ama okulda duruyor.Neşet:Eee Zeynep seni annen aradı telefondan.Zeynep:niye aramış.Neşet:Karşı taraftaki …… sitesindeki kiradaki evini satmış.Zeynep:ee yane napıyım.Zaten o ev boşta değilmiydi iyi yapmış satıp.Kiracılar batırmışlardı baya.Neşet:Ordan gelen parayla daha büyük bir eve çıkıcakmış.Zeynep:iyi çıksın.Çokda umrumda değil aslında.Çünkü haftanın 5 günü burdayım.Bu evde gayet geniş ve rahat ayrıca iki katlı.(Zeynebin kafası şimdi dank etmiştir.Bunu nasıl gözden kaçırdığını anlayamamıştır.)Zeynep:BULDUM.BULDUM…!!! Ayçin:ay yavaş ya ne bağırıyorsun zeynep. Sevil:Ne buldun kızım.Zeynep:Gözden kaçırdığımız bir yer var.Bunu nasıl unuttum.Galba taşıncağımız evi buldum.Ayçin&Sevil:NERESİ..??? Zeynep:Hemde kira ödemiyeceğiz. Sevil&Ayçin&Neşet:NEEE..?? 2.BÖLÜMÜN SONU...ACABA ZEYNEBİN DÜŞÜNDÜĞÜ EV KIZLARA UYGUNMU?.NEDEN KİRA ÖDEMİYİCEKLER.BU EVE TAŞINICAKLARMI? HEPSİ 3.BÖLÜMÜYLE EN KISA ZAMANDA SİZLERLE……YORUM+TAHMİN+ENSEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!!
♥ Ümit_Rümeysa ♥

♥ Ümit_Rümeysa ♥

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyC.tesi Mart 12, 2011 11:21 am

Wuuuu ! Very Happy

Uzun uzuun bölümler mükemmeeldii (:

Devamını bekliyorum Feri'm I love you
~ÇakıL KoLik~
Admin
~ÇakıL KoLik~

MesajKonu: Geri: ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••     ••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••  EmptyC.tesi Mart 12, 2011 11:59 am

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●•• [ңєpimiziη qöz∂eη kaçıя∂ığı вiя чєя vaя]
3.ßöℓüм

KIZLAR CEPHESİ:
Ayçinlerin Evi:Cumartesi:
Saat sabahın 10'dur.Kızların hepsi mışıl mışıl uyuyordur.Nergis kızların başta kapısını tıklatmıştır ama ses gelmeyince kapıyı açmıştır.Nergis:Aaa siz hala uyuyormusunuz.? Saat 10 oldu hadi kalkın kızlar.Hiç biri duymamıştır.Nergis:Kızlar hadi uyanın.Nergisin sesini bitek zeynep duymuştur.Zeynep:Efendim nergis teyze.Nergis:Hadi uyanın ama.saat 10 oldu.Zeynep yataktan fırlar.Zeynep:Ne saat 10mu.?Biz bu gün ev bakmaya gidicez.Nergis:Bu günmü gidiceksiniz.Zeynep:evet okul olmadığı için bu gün bakalım diye düşündük.Nergis:Kahvaltınızı yapmadan sizi hiçbir yere göndermem kızlar.Zeynep:Nergis teyze sen kendini yorma ben onları 5 saniyede uyandırırım.Nergis:iyi madem ben aşağıya iniyim.Zeynep ilk önce banyoya gider elini yüzünü yıkar ve odaya dönüp Ayçinin Okul eşyalarının olduğu dolabı açar ayçinin flüdünü alıp.Üfliyebildiği adar sesli üfler. Ayçin&Sevil:Ayyyy...!!! Sevil ve ayçin ayağa fırlarlar. Sevil:Noluyo.Zeynep seville ayçinin şaşkın halıne gülmeye başlamıştır.Zeynep:Ahahahahahhh.Ayçin:Allah senin cezanı vermesin zeynep.Sevil:ödümüz koptu.Zeynep:Napıyım sizi o derin uykunuzdan çıkarmakla uğraşamadım.Hadi ya bana bakmayın öyle.Kahvaltı hazır.Nergis teyze çağırıyo.Gidin elinizi yüzünüzü yıkayın.Seville ayçin banyoya gider.Zeynepte nergisin yanına aşağı iner.Zeynep:Nergis teyze ben onları uyandırdım sen hiç merak etme.5dk. burdalar. Nergis:Duydum.Deli kız sadece bizim kızları uyandırsaydın.Bütün komşuları uyandırdın.Flütle uyandırılırmı hiç.Zeynep:Napıyım 10 saat kalkmıyorlar.Uğraşamam ben öyle.Seville ayçin aşağı inerler.Sevil:Günaydın nergis teyze.Ayçin:Günaydın nergi sultan.Nergis:Günaydın kızlar.hadi kahvaltıya oturun.Hepsi kahvaltıya otururlar.Zeynep:Bu gün ev bakmaya gidicez unutmayın.Sevil:12'de çıkarız evden.Zeynep:Tamam.Babamın yanına gideriz.O bize yardımcı olucaktır.Ayçin:inşallah kendimize göre ev buluruz.Sevil:inş.Nergis:Kızlar sizin şu okullar arası.futbol maçınız noldu yenebildinizmi bare.Zeynep:Yenmek ne kelime nergis teyze ortalığı dar duman ettik.1.olduk 1..Sevil:ahahahhh..3 senedir.Çınarlı Lisesinin kızları yenmiş.Ama bize yenildiler.Ayçin:Ya sevil keşke piyasaya daha erken çıksaydık.Sevil:kızım 1.sınıfta o kadar iyi bilmiyodunuz Futbolu.Zeynep:Evet senin sayende bizim okulun erkeklerinden daha iyi futbol oynuyoruz.Ayçin:Ya tamam futbolu iyi oynuyo olabiliriz ama bana göre değil yinede siz olmasanız hayatta futbol oynamazdım.Zeynep:Yok ya ben sevdim futbolu.helede erkeklerle iddaya girip yendiğimiz zaman yüzlerindeki ifadeye bitiyorum ya.Aval aval bakıyorlar.Ayçin:ama bu Çınarlı Lisesinin kızları baya bi konuşuluyodu 3 yıldır.Yane aslında baya onları yenmemize hayret ettim.Zeynep:Tabi yenicez kızım öğretmenimiz sevil. Sevil: Niye şaşırdın.Ayçin sen bişiler biliyosun sanki.Ayçin:şeyy aslında evet.Zeynep:Çabuk dökül.Ayçin:Bakın kızlar.Çevrenden kulağıma bişiler geldi.Bu çınarlı Lisesinin kızları okullar arası.Hep birinci oluyomuş çünkü bunlar sevil gibi profösyenel bir futbol oynuyan çocuk bunları hep çalıştırıyormuş.Sevil:Ayçin anlamadım biraz daha açık konuş.Ayçin:Çınarlı Lisesinin futbol erkek takımı.Kızlar takımını çalıştırıyormuş.Sevil:ayçin eee.Ayçin:Yane bu kızlar kendiliğinden sevil gibi yetenekli değiller.Sevil gibi doğuştan yetenekli.Çınarlı Lisesinin erkek takım oyuncusunun Başı bunları çalıştırıyo.Zeynep:Yok canım olurmu öyle şey.Sevil:yok zeynep sevil haklı demekki gerçekten iyi oynuyanlar var baksanıza okullar arası erkek takımı futlundan bu sene yine Çınarlı Lisesi 1. Kızlar Takımı Futbolundada okullar arasındada bu yıl biz 1.yiz.Zeynep:Sevil düşünsene.Bütün okullara konu olduk her kez bizim takımı konuşuyo.3 yıldır kimsenin alt edemediği takımı alt ettik.Sevil:en çokta onları çalıştıranlar sinir küpüne dönmüştür kesin.Ayçin:kesin.Sevil:Öf bizene çınarlı lisesinden ve futbol takımı oyuncularından.Hadi yiyelimde biran evvel ev bakmaya başılayım.dimi.(kızlar kahvaltılarını yapmış.Üstünü giyinmiş ve nergisle vedalaşıp evden çıkmışlardır.) Zeynep:Şurdan bi taksiye binip gidelim.Sevil:gerek yok ya yürüyerek gidelim nasıl olsa sizin ev yakın.Zeynep:iyi madem.Ayçin:sevil sen bi durgunlaştın hayırdır.Ne düşünüyosun.Sevil:Yok bişi ya dalmışım.Ayçin:hadi söyle yaa.Sevil:Ya hane.Gece zeynep şey demişti.Hane senden ne saçmalıyosun fln demiştin.Bende amin demiştim ya.Ayçin:zeynep ne demiştide.ben ona ne saçmalıyosun demiştin.sende neye amin demiştin.Zeynep:Hane ben dün gece yatmadan önce"iyi geceler tatlı rüyalar.rüyanızda aşık olacağınız ve seveceğiniz erkeğin gözlerini görün." ondan bahsediyo..Ayçin:ee nolmuş.Zeynep:Yoksaa rüyanda flnmı gördün.Sevil:Ya bilmiyorum.Zeynep:Kızım nasıl bilmiyorsun.Gördünmü? görmedinmi? ayy hangi renkti gözleri.Allahtan keske başka bişi isteseymişim.Ayçin:Zeynep sus artıkta anlatsın.Sevil:Ya ne anlatıyım anlatılcak bişi yok.Zeynep:Hangi renkti gözleri.Sevil:öff..Ayçin:Kesin kahverengidir.Zeynep:Bencede.Sevil:Hayır mavi.Zeynep:vay be enişteye bak.ayçin bizim enişte yakışıklı olucak heralde.Sevil:Saçmalama zeynep bu sadece bi rüya.Ayçin:Bencede abartmayalım sedece rüya.Sevil:Rüyada olsa güzeldi ama maviş maviş gözler.Zeynep:Enişteye lakap bile buldu."maviş".Sevil:ya kızım saçmalama sadece bi rüya.Zeynep:Tamam madem sadece bi rüya.o zaman iddaya girelim.Sevil:Saçmalama kızım böyle bişey için iddayamı girilir.Zeynep:Kaybedicek bişeyin yok o zaman.Sevil:Sen istedin.tamam nesine.Zeynep:100 tlsine.Sevil:Hayır ben girmem.Zeynep:niye.Sevil:Kızım evi terkettim.para vermiyorlar çaktınmı?.Zeynep:tamam iddayı kazanırsam karakalem çalışmasından not alıcam onları sen yaparsın.Ayçin:ya siz ne saçmalıyosunuz ya.rüya için iddaya girilirmi?Sevil:Bencede kapat konuyu.Tamam öyle bişi olursa yaparım ödevini.ama imkansız.(Kızlar neşet hocanın evine varmışlardır.)Neşet:Hoş geldiniz kızlar.Geçin içeri.(İçeri geçerler.).Zeynep:Baba biz ev bakmaya gidicez bu gün senin emlakçı arkadaşın yardımcı olur bize demi.Neşet:Tamam peki ben bi telefonla içeride konuşup geliyim.(neşet hoca içeride telefonla konuşuyordur.) Sevil:Peki kendimize göre bi ev bulursak ne zaman taşınıcaz.Ayçin:Haftaya taşınırız.Zeynep:Yalnız evin temizlik kısmı var.Sevil:Yaparız beraber nolucak.(neşet hocanın telefon konuşması bitmiştir ve içeriden gelmiştir.)Neşet:evettt.Zeynep:Noldu baba.Neşet:kabul etti.brosunda sizi bekliyor.(elindeki kağıdı zeynebe uzatır.)Neşet:bakın buda adresi.Sevil:o zaman biz gidelim hemen.Ayçin:ayy heyecanlandım.Zeynep:Tamam baba biz gidelim artık.Neşet:Tamam hadi size kolay gelsin.Uygun bir yer bulunca banada haber verin.Zeynep:Tamam baba veririz.(Sevil,ayçin ve zeynep neşet hocanın verdiği adresteki broya gidip içeri giderler.) Zeynep:Merhaba.Ben Neşet hocanın kızıyım.Babam ev bakmamız konuşunda sizin yardımcı olucağınızı söylemişti.x:Evet doğru yere geldiniz.Ben babanızın çok eski bir arkadaşıyım.Size yardımcı olacağım.Peki nasıl bir yer istiyorsunuz.Sevil:Güvenli çevresi olan bir siteden 3 odalı ve bir ev düşünüyoruz.x:Peki madem istediğiniz şekilde evler var gelin birlikte gezelim siz karar verin.Sevil:yalnız kirası ... TL nin üstünü geçmiyicek şekilde olucak evleri gezdirin.Bundan fazlasını veremeyiz.x:Peki hanfendi.(Emlakçı Kızlara bir çok ev göstermiştir.Ama hepside istedikleri ve hayalindeki ev gibi bir yer bulamamışlardır.Ya fiyatta anlaşamamışlardır yada evler harabe gibidir.Kızlar akşama kadar eve bakmalarını sürdürürler ve sonunda pes ederler.)Sevil:Peki teşekkür ederiz biz bi düşünelim.Eğer kafamıza yatarsa haber veririz.x:Ne demek rica ederim.Zeynep:Peki iyi günler.x:İyi günler.(Sevil,Ayçin ve Zeynep yolda yürüyerek Zeyneplere neşet hocanın evine gidiyorlardır.) Sevil:Hiç biri bize uygun evler değil.Ayçin:Ya son baktığımız ev sanki iyiydi.Zeynep:Orası olmaz oranın çok tamiratlık işi var vede pahalı.Sevil:Evet.Ne kadar kirası düşük olursa bizim için o kadar iyi.(Kızlar Zeyneplerin evine gitmişlerdir.) Zeynep:Baba biz geldik.Neşet:ee ev bulabildinizmi?.Zeynep:Hayır baba bulamadık.Hepsi ya pahalıydı ya bize uygun değildi yada masraf çıkartıcak evlerdi.Neşet:Hay allah.(Sevil,ayçin ve zeynep salona neşet hocanın karşısındaki koltuklara yorgun bir şekilde yayılmışlardır.)Neşet:Kızlar sizin okullar arası kız futbol maçlarınız noldu.? Ayçin:aa bizin haberiniz yokmu?.Neşet:Neyden.Zeynep:Dün söylemeyi unuttum.Baba 1.olduk bizim takım ve bizim okul kızlar takımında 1.Neşet:ee peki erkekler takımında hangi okul 1.Sevil:Yok bizim okul değil.Hangi okul 1.di.ayçin?. Ayçin:Bildiğim kadarıyla Çınarlı Lisesinin erkekleri 1. olmuş.Sevil:Zaten bizim okulun erkekleri o kadar iyi oynamıyordu.Ayçin:Hayır kızım bizim okulun takımında sorun yoktu. Rakip çok iyiymiş.Maçı izlemeye gitmedik ama detayları kızlardan aldım.Takım gerçekten çok iyiymiş.Sevil hatta doğruysa takımın başındaki çocuk senin gibi doğuştan yetenekliymiş.Çocuk çok iyi oynuyormuş.Neşet:Sevil bekli sizi onlarla maça sokarlar ha.Sevil:Yok bence sokmazlar çünkü kız kızız onlar erkek.onun için böyle bişi olmaz gibime geliyo.Ayçin:Ayy keşke öyle bi maç düzenleseler.Zeynep:Hayırdır ayçin.Ayçin:Duyduğuma göre yalan değilse çok yakışıklıymış.Sevil:Kim?Ayçin:Kim olcak tskımın başındaki çocuk.Mavi gözlü flnmış. Neşet:Kızım bu nasıl bir bir inceleme.Çocuğun göz rengine kadar araştırmışsın.Ayçin:ee o kadar olsun okulun ayaklı gazetesi gibiyiz.Zeynep:Gibimi?gibi.Ayçin:Yane öyle.Neşet:ee ödül olarak bişi verdilermi?.Sevil:evet kupa verdiler ama okulda duruyor.Neşet:Eee Zeynep seni annen aradı telefondan.Zeynep:niye aramış.Neşet:Karşı taraftaki …… sitesindeki kiradaki evini satmış.Zeynep:ee yane napıyım.Zaten o ev boşta değilmiydi iyi yapmış satıp.Kiracılar batırmışlardı baya.Neşet:Ordan gelen parayla daha büyük bir eve çıkıcakmış.Zeynep:iyi çıksın.Çokda umrumda değil aslında.Çünkü haftanın 5 günü burdayım.Bu evde gayet geniş ve rahat ayrıca iki katlı.(Zeynebin kafası şimdi dank etmiştir.Bunu nasıl gözden kaçırdığını anlayamamıştır.)Zeynep:BULDUM.BULDUM…!!! Ayçin:ay yavaş ya ne bağırıyorsun zeynep. Sevil:Ne buldun kızım.Zeynep:Gözden kaçırdığımız bir yer var.Bunu nasıl unuttum.Galba taşıncağımız evi buldum.Ayçin&Sevil:NERESİ..??? Zeynep:Hemde kira ödemiyeceğiz. Sevil&Ayçin&Neşet:NEEE..?? 2.BÖLÜMÜN SONU...ACABA ZEYNEBİN DÜŞÜNDÜĞÜ EV KIZLARA UYGUNMU?.NEDEN KİRA ÖDEMİYİCEKLER.BU EVE TAŞINICAKLARMI? HEPSİ 3.BÖLÜMÜYLE EN KISA ZAMANDA SİZLERLE……YORUM+TAHMİN+ENSEVDİĞİNİZ REPLİKLER……!!!

••● ңєя şєч вîя "аηı"ℓa вaşℓa∂ı ●••
1 sayfadaki 1 sayfası