ÇaKıL tAşLaRı'M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÇaKıL tAşLaRı'M

Facebook sayfamız ÇaKıL tAşLaRı'M daki herkes davetlimizdir! tüm çakılcılar gelebilir! çakıl taşları fan sitesi!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

<ümit><zeynep>

5 posters
YazarMesaj
<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 6:53 pm

Evet selamlar selamlar selamlarr Very Happy Ben ÇaKıL tAşLaRı'M dan Merve Gülteki'nin "Çatlak" dediği Merve Atakur'un "Deli" dediği ve genelliğinde "KOPUK" dediği o Zeynep'im Very Happy Very Happy Very Happy Beni bilen bilir tanıyan tanır tanımayan yol alır Very Happy Very Happy Very Happy Ama kısacası tanıtıyım bariii ; Ben Zeynep 13 yaşındayım 7. sınıfa gidiyorum...Arkadaşlarıma bağlıyım...Ciddileşmeyi çok önemli bir konu olmadığı sürece başaramam bu yüzden bazen başkaları bana "İLLALLAH ETTİM ZEYNEP" derler insanları kendimden illallah ettirmeye ettiririm ama huyum kurusun böyleyim nabıcaksın Very Happy ...Ama arkadaşlarım benim için çok değerlidir hatta arkadaştan da ötedir candır onlar can aman maşallah maşallahhh Very Happy ...Hiç birşeyi kolay kolay kafama takmayı beceremiyorum üyecanlar ve beni tanıyanlar bilir Very Happy ...Bu arada koyu bir ÜMİT koliğim ÜMİT'in yerine hiç bir sanatçı geçemez...Tuttuğum takıma gelince koyu FENERBAHÇELİYİM! Very Happy E BU YAZIDAN SONRA TANIMAYAN VARSA YUH DERİM ARTIK HEEE Basketball VARMI Question Very Happy ....Hıı küçük bir dipnotu unutmuşum Merve Atakur'un deyimiyle ; 1)Bazen keçi kadar inatçı bazen bir kedi kadar uysalmışım. 2) Sinirli olduğum zamana hiç rastlamamış rastlamakta istemezmiş. 3) Tam bir ÜMİT'ciymişim...Bunlar daha kısa kestirmeden oldu ve dediklerinin hepside doğrudur benden onaylı bir şekilde Wink

En son <ümit><zeynep> tarafından Perş. Mart 10, 2011 8:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nesly!*

Nesly!*

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: Geri: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:06 pm

Yok xD
hoşgeldin dere otum
iyi forumlar!
<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: Geri: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:08 pm

Hoşbulduk fesleğenim...Sanada iyi forumlarr Smile) ...E bi zahmet olmasın yanii Very Happy
♥ Ümit_Rümeysa ♥

♥ Ümit_Rümeysa ♥

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: Geri: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 9:42 pm

Öncelikle hoşgeldiiin (:

İyi Forumlar Zeyzeyim (:
~ Muzurella ~

~ Muzurella ~

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: Geri: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 9:44 pm

Hoşgeldin lan zeyzeyciğim ♥️
İyi tanıttın kendini bir tane tebrik koyuyorum sana Very Happy
İyi forumlar ! (:
~ÇakıL KoLik~
Admin
~ÇakıL KoLik~

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: Geri: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 10:28 pm

İnatçı keçim benimm....
Uğur böceğimmmm ♥ ♥ ♥
İyi forumlar...(:
Seni seviorum kardeşimmm (:
https://cakiltaslarim.yetkinforum.com/
<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: Geri: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 10:41 pm

~ÇakıL KoLik~ demiş ki:
İnatçı keçim benimm....
Uğur böceğimmmm ♥️ ♥️ ♥️
İyi forumlar...(:
Seni seviorum kardeşimmm (:
Bende seni çoook seviyorum kardeşim Smile Sanada iyi forumlar uğur böceğim..İnatçı demesen olmazdı xD[i]
<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep>

<ümit><zeynep> Empty
MesajKonu: Geri: <ümit><zeynep>   <ümit><zeynep> EmptyPerş. Mart 10, 2011 10:44 pm

Saolun kızlarr Smile Hoşbulduk

<ümit><zeynep>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» <ümit><zeynep>
» Ümit Kantarcılar Biyografi !
» Ümit İbrahim Kantarcılar Fan Club :)
» Ümit Yerden Yüksekte konuk oyuncu..
» Tek Kişilik Genç Kadro: Ümit Kantarcılar