ÇaKıL tAşLaRı'M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ÇaKıL tAşLaRı'M

Facebook sayfamız ÇaKıL tAşLaRı'M daki herkes davetlimizdir! tüm çakılcılar gelebilir! çakıl taşları fan sitesi!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı

3 posters
YazarMesaj
miray(Ü)mit

miray(Ü)mit

Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı  Empty
MesajKonu: Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı    Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı  EmptyPerş. Mart 10, 2011 7:38 pm

''Gelecek vaat ediyor Ümit İbrahim Kantarcılar''

Mutluluğun diğer adı olarak tanımladığı oyunculukta emin adımlarla ilerleyen genç aktör Ümit İbrahim Kantarcılar,bugünlerde Yalı Çapkını adını verdiği teni stand-up'ının heyecanını yaşıyor.

Oyunculuk sizin için ne ifade ediyor ?
Yaşam tarzı , muhalif yön , meselemi anlatmak , kelimelere sığdıramadığım ve adını koyamadığım her şey. Kısacası mutluluğun diğer adı.

İşlerden arta kalan zamanınızı nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Kitap okumaya çalışıyorum , araba kullanıyorum , bu aralar bir de oyun yazmaya çalışıyorum.

Spor yapıyor musun ?Futbol oynuyordum ama bıraktım. Spor olsun diye arada oynuyorum , yüzüyorum . Parmak sporu olarak ise Playstation.

Özel hayatınızda biri var mı , varsa birlikte neler yapmaktan hoşlanırsınız ?
Bir sevgilim yok o yüzden arkadaşlarımla zaman geçirmeyi seviyorum.

Bir kadında sizi heycanlandıran en önemli üç özellik ?
Güzelliği , farklı ve mütevazi olması.

Peki alışverişle aranız nasıl ?[/color]
Alışverişte sıkıcı bir adamım. Çabuk sıkılırım , devamlı gittiğim yerler var. Onun dışında dolaşırken bir şey beğenirsem alırım. İki saatte alışverişi bitiririm. Çok dolaşmayı sevmiyorum.

En çok ne için para harcarsınız ? Yatırımlarınız var mı ?
Gerçek bir ayakkabı ve saat tutkunu olduğum söylenebilir. Para israf etmeyi sevmem genellikle dikkatliyimdir. Ama beğendiğim bir şey olursa da almadan geçemem. İyi bir ayakkabı ve saat koleksiyonuna sahip olduğumu söyleyebilirim.

Geleceğe yönelik planlarınız neler ?

Öncelikle iyi bir oyuncu olmak istiyorum. Uzun vadede bir tiyatro sahibi olmayı hayal ediyorum. Nitelikli ve mutlu bir insan olup mutluluğa ulaşmakta önemli tabii...

Örnek aldığınız isimler var mı ?Haluk Bilginer'i çok beğeniyorum. Şener Şen , Al Pacino ve Johnny Deep de beğendiğim isimlerden .

Kendinizde sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikler neler ?
Doğru bir meslek seçmek ve hayallerimin peşinden koşmak en sevdiğim özelliğim. Fazla mükemmeliyetçi olmam ise zaman zaman sorun oluyor.
♥ Ümit_Rümeysa ♥

♥ Ümit_Rümeysa ♥

MesajKonu: Geri: Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı    Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı  EmptyPerş. Mart 10, 2011 9:17 pm

Teşekkürler bitanem (:
~ Muzurella ~

~ Muzurella ~

MesajKonu: Geri: Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı    Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı  EmptyPerş. Mart 10, 2011 9:31 pm

Teşekkürler Miraycığım. Smile

Cosmopolitan Mart Sayısı Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası